نمایشگاه بین المللی دبی

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه دبی به طور ۷ سال متوالی در دبی برگزار می گردد.نمایشگاه فرصتی ایده ال برای بازدیدکنندگانی است که تمایل به حضور در بازارهای ملی و بین المللی دارند.و به عنوان یک رویداد شما می توانید مطمئن باشید که شما را از تخصص و تجربه بهره مند می کند,و تضمین میکند که شما بهترین بازده ممکن را در سرمایه گذاری های بازار یابی خود را دریافت خواهید کرد.این رویداد میزبان سمینارها ، جلسات تضمینی، نمایش هایی مبنی بر چگونگی عملکرد،پردازش و فرایند تولید شیشه خواهد بود.

موارد قابل ارائه در این رویداد:

اندازه گیری تجهیزات ,تکنولوژی پوشش, اندازه گیری و تست, مواد خام ,تولید شیشه های هنری ,مواد کمکی و عامل ,سیستم خنک کننده ,تجهیزات حفاری عسیستم کنترل ابزار ,درب و پنجره ,ماشین الات ساخت ,شیشه های خورشیدی و…… می باشد.

محل برگزاری:

مرکز تجارت جهانی دوبیDubai World Trade Centre

نشانی:

امارات متحده عربی – دبی – امارات – دوبی Sheik Zayed Road Convention Gat

۳ الی ۵ مهر ماه امسال، مرکز تجارت جهانی دبی میزبان نمایشگاه پنجره، درب و نما در سالن ۶، ۷ و ۸ خواهد بود.

بیش از ۵هزار از فعالان مهم این عرصه برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند که خود نشان دهنده بالا بودن انتظار ها از این رویداد است. شرکت کنندگات از ۶۴ کشور مختلف جهان هستند که گویای بین المللی بودن این نمایشگاه است.

این نمایشگاه در نظر دارد ارائه دهنده محصولات منطقه ای این صنعت باشد و با ارائه محلی برای تبادل نظر و همکاری های چند جانبه و با برنامه های آموزشی مشترک و استراتژیک به پویایی این صنعت کمک کند.

کشور های شرکت کننده فراتر از خلیج فارس هستند.

شرکت در این نمایشگاه، کسب و کار و تولیدات شما را در معرض نمایش خواهد گذاشت و می توانید مطمئن باشید که دیده می شوند.

با توجه به حضور فعالان و مشتریان کلیدی، می توان گفت این رویداد یک حادثه صنعتی مهم برای منطقه و شاید برای جهان خواهد بود و تبدیل به یک تقاطع برای ارائه محصولات منطقه ای خواهد شد.

در حال حاضر حدود ۹۰ درصد غرفه های نمایشگاه رزرو شده اند و اگر قصد شرکت در نمایشگاه را دارید فرصت زیادی باقی نیست.

تاریخ: ۳ الی ۵ مهر ۱۳۹۶

محل : مجموعه نمایشگاه های مرکز تجارت جهانی دبی

برگزار کننده : شرکت نمایشگاهی بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Alert: Content is protected !!